Apie Mus

Adelė & Dainius Latvėnai

linoo įkūrėjai

dainius@linoo.lt
+370 699 55 393

linoo gimė iš atsidavimo dizainui, namams, ramybei, gamtai, tradicijai ir natūraliai tekstilei, ypač lino pluoštui, kuris nuo neatmenamų laikų yra auginamas pas mus Lietuvoje. Mus skatina kurti ir palaiko tai, kad patys turime daugiau nei 20 metų patirties dirbant interjero dizaino ir aukštosios mados srityse.

Mūsų aistra yra kurti nepaprastai paprastus namus su iki smulkmenų išbaigtu dizainu ir funkcionalumu. Kurti gyvenimui, o ne sezonui ar momentui. Mūsų įmonėje dirba 50 žmonių komanda, tad kiekvienas kūrinys yra iki smulkiausios detalės išgalvotas. Pastaruoju metu komandoje mes vis daugiau galvojame ir diskutuojame apie savo pėdsaką šioje planetoje, kam ir kodėl mes kuriame. Taigi, mūsų misija, dėl kurios visi sutariame, yra skatinti sąmoningą vartojimą, skatinant pirkti tik tai, kas tikrai reikalinga ir tai, kas yra kokybiška ir ilgaamžiška. Mūsų paprasta filosofija yra tokia:

Įsigykim tiktai tai, ko mums tikrai reikia, arba tai, ką būtina atnaujinti. Vartokim tai, ką geriausio mums pavyksta rasti, atsižvelgiant į tai, kaip tas gaminys yra gaminamas. Vertinkim etišką gamybą ir ieškokim jos. Mėgaukimės tais daiktais, kurie yra gražūs ir naudingi, bet stenkimės pirkti tai tik vieną kartą.

Savo įmonėje mes kuriame kolekcijas iš kokybiškiausio lino ir vilnos pluošto, kokį mums tik pavyksta rasti. Mokame brangiau už verpalus, bet renkamės juos tiktai ilgapluoščius ir pagamintus etiškuose ūkiuose. Naudojant parsivežtus verpalus patys kuriame audinius ir audžiame juos pas save Lietuvoje, tam, kad žinotumėm, kokiomis sąlygomis gaunamas galutinis rezultatas.

Garantuojame pastebėsite, kad mūsų gaminiai išlaikys laiko išbandymus ir tarnaus jums tiek ilgai, kiek jiems leisit ir bus labai stilingas akcentas bet kuriuose namuose.

Visada labai norime pamatyti savo gaminius jūsų aplinkoje, todėl nuolatos stebime socialinius tinklus ir nuotraukų autoriams siunčiame papildomas dovanas. Tad kelkit nuotraukas į instagram ar facebook, žymėkit #linooworld ir neabejojame sulauksit mūsų dovanų :))

Visada tikimės, kad pas mus rasite tai, ką pamilsite iš pirmo žvilgsnio.

linoo komanda