Privatumo politika

Duomenų apsauga

linoo laikosi visų galiojančių duomenų apsaugos reikalavimų ir nuostatų. Mūsų politika ir privatumo praktika atitinka reikalavimus, išdėstytus bendrajame duomenų apsaugos reglamente (GDPR) ir 2018 m. paskelbtame duomenų apsaugos įstatyme.

Mes esame įsipareigoję apsaugoti jūsų pateiktą informaciją, kurią naudojame kokybiškam aptarnavimui ir prekių pristatymui.

Mūsų produktai ir paslaugos nuolat tobulėja. Laikas nuo laiko galime padaryti pakeitimų šioje informacijoje, todėl reguliariai patikrinkite šį puslapį ir įsitikinkite, ar esate patenkinti bet kokiais pakeitimais. Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate laikytis šios politikos.

Visus kilusius klausimus dėl duomenų apsaugos ir mūsų privatumo politikos reikia siųsti el. paštu info@linooworld.com

Privatumas

Mes vertiname savo klientus ir gerbiame jūsų privatumą. Visa mūsų turima informacija apie jus yra saugoma. Jūsų apsilankymas mūsų svetainėje ir bet kokių mūsų teikiamų paslaugų naudojimas apibrėžtas šiomis taisyklėmis ir sąlygomis. Bet kuriuo metu galite pakeisti ir atnaujinti savo informaciją prisijungę prie savo paskyros.

Jūsų duomenys

Kai pateiksite užsakymą, paprašysime jūsų kontaktinės informacijos, tokios kaip jūsų el. paštas, pristatymo adresai, telefono numeriai ir kita svarbi informacija, kurios mums reikia norint įvykdyti jūsų užsakymą.

Kaip ir kam mes naudojame jūsų informaciją

Jūsų pateikta informacija yra būtina norint:

  • Apdoroti ir įvykdyti jūsų užsakymą ir įsitikinkit, kad jis buvo pristatytas teisingai;
  • Pranešti jums apie jūsų užsakymų būklę;
  • Išsaugoti ir prižiūrėti jūsų paskyrą;
  • Atsakyti į visus klausimus, susijusius su mūsų svetaine ar produktais.

Rinkodara

Norime jus nuolat informuoti apie mūsų naujienas. Kai užsiregistruojate, sutinkate, kad mes galime jus informuoti apie naujienas ir kitas paslaugas bei įvykius. Mes neperduosime jūsų asmeninės informacijos kitoms įmonėms ar asmenims jų rinkodaros tikslais ir niekada neparduosime jūsų informacijos.

Slapukai

Mūsų internetinė užsakymų sistema naudoja slapukus, kad įrašytų unikalią nuorodą jūsų kompiuteryje. Tai reiškia, kad mes galime atpažinti jūsų kompiuterį, kai jūs prisijungiate prie svetainės ir prisijungiate prie savo paskyros naudodami savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Nenaudosime slapukų be jūsų išankstinio sutikimo. Slapukų naudojimas leidžia mums atsiminti prekes, kurias įdėjote į savo pirkinių krepšį, ir taupydami jūs turite įvesti pagrindinę kontaktinę informaciją, kurią mums pateikėte kurdami savo sąskaitą. Mūsų slapukai neatsimena jūsų kreditinės kortelės informacijos. Jei išjungėte slapukus, galite susidurti su techniniais sunkumais naudodamiesi mūsų svetaine. Slapukų nustatymus galite pakeisti savo naršyklės nuostatose, kurios paprastai pateikiamos redagavimo meniu.

Trečios šalys

Retais atvejais galime naudotis kitų kruopščiai atrinktų ir prižiūrimų kompanijų ar asmenų paslaugas, kad jie mūsų vardu atliktų funkcijas, susijusias su sėkmingu šios svetainės veikimu ir nuolatiniu tobulinimu. Pavyzdžiui tai galėtų būti duomenų tvarkymas siekiant tvarkyti jūsų užsakymą ir tvarkyti jūsų sąskaitą, įskaitant kredito ar debeto kortelių operacijų leidimą ir patvirtinimą, pristatymo paslaugų teikimą, duomenų analizę ir kt. Šioms įmonėms gali būti suteikta prieiga prie jūsų asmeninių duomenų, informacijos, kad galėtų atlikti savo užduotį, tačiau mes teisine sutartimi uždrausime pasinaudoti šia informacija kitais tikslais.

Mes turime teisę atskleisti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims šiais atvejais:

  • Tuo atveju, jei mes parduodame ar perkame šį verslą ar turtą, tokiu atveju mes galime atskleisti jūsų asmens duomenis pilnai pasitikėdami būsimu tokio verslo ar turto pardavėju ar pirkėju;
  • Jei turtas yra pagal testamentą paveldimas trečiosios šalies, tokiu atveju mūsų turimi asmens duomenys apie savo klientus bus perleisti turto savininkui;
  • Jei mes esame įpareigoti atskleisti ar pasidalyti jūsų asmeniniais duomenimis, kad įvykdytume teisinį įsipareigojimą, siekiant apsaugoti savo ar mūsų klientų teises, nuosavybę ar saugumą. Tai apima keitimąsi informacija su kitomis įmonėmis ir organizacijomis siekiant apsaugoti nuo sukčiavimo.