Užuolaidų projektų galerija

Interjero ir užuolaidų studija ,,Jaukumas“ siūlo platų ir išskirtinį audinių pasirinkimą!

 

Užuolaidos – labai svarbi interjero detalė kiekvieno namuose. Jos suteikia namams jaukumo, išskirtinumo, esant poreikiui – sumažina arba išdidina erdvę, geba suvaldyti šviesos patekimą į namus ar netgi prislopinti triukšmą! Interjero ir užuolaidų studija JAUKUMAS siūlo platų ir išskirtinį audinių pasirinkimą. Ir ne tik! Mes Jums suprojektuosime ir pasiūsime įvairius tekstilės gaminius – lovatieses, pagalvėles, staltieses, lininę patalynę bei įvairių tipų užuolaidas – dienines, naktines, tarpines užuolaidas, romanetes, austrijietes. Pasirinkus mūsų studiją Jūs tarsi susiruošiate į kupiną atradimų ir idėjų įgyvendinimo kelionę kartu su profesionalia mūsų studijos komanda.

Konsultacija

Jos metu mūsų komanda padeda išsirinkti audinius, derina juos prie Jūsų namų interjero, siūlo optimaliausius variantus. Taip pat vyksta visos erdvės, kurioje apsigyvens užuolaidos, matavimas siekiant užuolaidas pasiūti kuo tiksliau, kad jos tiesiog įsilietų į Jūsų namų interjerą ir kurtų nepaprastą jaukumą. Keliaujame toliau?

Užsakymas. Jo patvirtinimas

Mūsų komanda atsiunčia Jums tikslius apskaičiavimus, kuriuose matysite visą informacija: kiek kainuoja audiniai, siuvimo darbai, detalės, karnizai ir jų sistemos. Taip, teisingai! Visomis detalėmis taip pat pasirūpinsime. Žinoma, jeigu norite tiesiog keisti senas užuolaidas, o karnizai vis dar tinkami – palikite senus, pritaikysime užuolaidas prie jų. Apmokėjus 50 proc avanso sumos – pradedami darbai. Užsakymus atlikti įsipareigojame iki 45 dienų nuo apmokėjimo. Ar pasiruošę paskutiniam žingsniui?

Užuolaidų kabinimas

Nemėgstame palikti nebaigtų darbų, tad užuolaidas ir pristatome ir pakabiname! Viskas! Čia ir baigiasi nuostabi kelionė! Belieka mėgautis rezultatu!